Yardım

Artcivic kitap ve ekitap ürünleri için farklı bir üyelik sistemine sahiptir. Ücretsiz üyeler için bir satış sitesi, ücretli üyeler içinse bir servis sitesidir. Yeni üye olmak isteyenler üye girişi butonuna tıklayarak kendilerine en uygun üyelik modelini seçebilirler. Ücretli üyelik aylık bazdadır.

Üye olduktan sonra sistem sizi profilim sayfasına yönlendirir. Bu sayfada profiliniz ile ilgili bilgilerin dışında site içerisinde kendi hesabınız ile ilgili yönetim fonksiyonlarına da ulaşabilirsiniz.

Üyelikten ayrılmak için lütfen [email protected] adresinden email ya da Bize Ulaşın sayfamız üzerinden üyelikten ayrılmak istediğinizi belirten mesaj gönderiniz. Mesajınız alındıktan sonra en kısa süre içerisinde bütün bilgileriniz sistemden silinir. Ücretli üye iseniz ve aylık ücreti ödemiş olduğunuz halde üyeliğinizi kullanmadıysanız, aylık üyelik ücretiniz geri iade edilmez.

Şifrenizi değiştirme işlemini profilim sayfasından yapabilirsiniz.

Gizlilik bilgilerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Sorularınız için [email protected] adresine mesaj gönderebilir ya da Bize Ulaşın sayfamız üzerinden bizimle temasa geçebilirsiniz.

Artcivic üyelik ve mesafeli satış sözleşmelerine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Kullanıcı / Üyelik Sözleşmesi

Mesafeli Satış Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

Sorularınız için [email protected] adresine mesaj gönderebilir ya da Bize Ulaşın sayfamız üzerinden bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bir e-kitap alındığında satın alma işlemi tamamlandıktan sonra belirtmiş olduğunuz e-mail adresinize e-kitap yükleme (download) linki gönderilir. Gönderilen linke tıklayarak yükleme işlemini yapabilirsiniz. Herhangi bir sebepten dolayı satın almış olduğunuz kitabı tekrar yüklemek isterseniz, örneğin yüklediğiniz kitabı yanlışlıkla sildiniz etc, yükleme linkini maksimum 3 kez kullanabilirsiniz. Diğer bir deyişle yükleme linki sadece 3 kez kullanılabilir.

Yüklemiş olduğunuz yabancı e-kitabı, PC veya Mac tabanlı bilgisayarlarda Adobe Digital Editions programı ile okuyabilirsiniz. Adobe Digital Editions programına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

DRM ile korunan e-kitaplarınızı mobil cihazlarda okuyabilmek için Blufire etc. gibi ücretsiz progamları indirip kullanabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT: E-kitaplarınızı Adobe DRM’den dolayı Apple ve Amazon ekitap okuma uygulamalarında kullanamayabilirsiniz. Eğer bu uygulamalar ile kitaplarınızı okumak istiyorsanız, ilgili satış kanalından kitapları satın almalısınız.

Kitap alışverişlerinde, satın alınan kitapların işleme alınması satın alma tarihden bir gün sonra başlar ve ortalama olarak 3-5 gün içerisinde ürünler kullanıcıya teslim edilirler. Ismarlanan herhangi bir kitapla ilgili Artcivic’den kaynaklanmayan durumlarda kullanıcı durumla ilgili bilgilendirilir.

Yapmış olduğunuz alışverişlerinize ait faturanız profilim sayfasında belirtmiş olduğunuz email adresine e-fatura olarak gönderilir. Fiyatlara KDV dahildir.

E-kitap satışlarında ürün iadesi bulunmamaktadır. Satın aldığınız kitap veya sanat ürünleri için, teslim veya sözleşmenin imzalandığı tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde hiçbir gerekçe belirtmeksizin iade edebilirsiniz. İade için, satın aldığınız ürünün uygun bir şekilde kullanmış olması, tahrip edilmemiş ve bozulmamış olması ve cayma hakkına dair yazılı bildirimde bulunulması gerekmektedir. Bildirimin ulaşma tarihini takiben 14 (ondört) gün içinde cayma hakkına konu ürünün/ürünlerin bedeli ödeme şekline uygun bir şekilde tarafınıza iade edilecektir. İade edilecek ürünlerin mutlaka ürün faturasının orijinali ile birlikte teslimi gerekmektedir. Cayma hakkının kullanılması halinde, fatura aslının iadesi zorunludur. Fatura aslının gönderilmemesi halinde KDV ve varsa sair yasal kesintiler iade edilmemektedir