Kitabını Yayımla

E-Kitap Yayımlama

Artcivic kitabını yayımla modülü, kitabını e-kitap olarak yayımlamak isteyen bütün yazarlara açık olarak tasarlanmıştır.

Kitabımı Nasıl Yayımlarım?

Formu doldurarak eserinizi gönderdikten sonra, profesyonel ekibimiz tarafından değerlendirme süreci başlar. Değerlendirme sonucu olumlu olan eserler Artcivic tarafından e-kitap olarak yayımlanma aşamasına getirilir. Artcivic, editörlük vb. gibi çalışmalar için yazardan herhangi bir ücret talep etmez. Bunun dışında eser sahibinin isteği doğrultusunda kitap kapağı çalışmalarında da bir ücret talep edilmemektedir. Kısacası bir çok yayınevinin aksine Artcivic bu tip çalışmalar için yazarlardan herhangi bir ücret talep etmemektedir.

Kitap yayımlama ile ilgili ISBN alımı vb. gibi işler yine Artcivic tarafından yapılır. Kitabın yayımlanmasından sonra dijital mecralarda kitap ve yazar tanıtımı da Artcivic tarafından yapılır.

Değerlendirme sonucu olumsuz cevap alan yazarlar kendi istekleri doğrultusunda eserlerinin bir bölümünü ya da tamamını sitede yayımlayabilirler. Bu tip eserler için Artcivic herhangi bir profesyonel yardımda bulunmaz.

Kitabımı Yabancı Sitelerde Satabilir miyim?

Evet. Artcivic yabancı iş ortakları sayesinde kitabınızın yurtdışında satışını da sağlamaktadır. Aşağıdaki yabancı satış kanallarının tamamında kitabınız satışa sunulur.

Barnes And Noble, Google Play Store, Amazon.it, Kobo, Streetlib Stores, Baja Libros, Casa Del Libro Ibs, Amazon.com, Apple iBooks, Amazon.de, Thalia.de, Overdrive, Weltbild.de

Kitabımı Artcivic Yabancı bir dile çevirebilir mi?

Ücreti karşılığında Artcivic profesyonel çeviri hizmeti vermektedir.

Kitabımı hem e-kitap hem de basılı kitap olarak yayımlayabilir miyim?

Artcivic Türkiye’de bulunan iş ortağı yayınevleri ile görüşerek kitabınızın bu yayınevlerine gönderilmesi sağlar. Ancak eser yine de iş ortağı yayınevlerinin değerlendirme sürecine tabi tutulur. Yayımlanması uygun görülen eserler için iş ortağı yayınevi veya Artcivic yazarı bilgilendirir.

Artcivic Editoryal Hizmet Veriyor mu?

Evet. Ücreti karşılığında Artcivic editoryal hizmet vermektedir.

Diğer sorularınız için [email protected] adresine mesaj gönderebilir ya da Bize Ulaşın sayfamız üzerinden bizimle temasa geçebilirsiniz.